Jízdní řády ZDMiKP w Bydgoszczy
Osielsko / KolonijnaOsielskoOsielsko, ob. Osielsko, okr. bydgoski 41Dobrcz / Urząd Gminy
Jízdní řád
po, út, st, čt, pá, sv
438?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
518?Spoj končí na zastávce: Wudzyn33?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
659?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
739?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
8
954?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
10
11
12
13
1450?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
1525?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
1615?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
1714?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
1829?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
1952?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
20
21
22
23
0
1
2
3
sobota
438?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
518?Spoj končí na zastávce: Wudzyn33?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
659?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
739?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
8
92354?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
10
1109
12
1303
144750?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
1525?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
1615?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty28
1714?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
182829?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
1952?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
20
21
22
23
0
1
2
3
neděle
438?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
518?Spoj končí na zastávce: Wudzyn33?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
659?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
739?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
8
93154?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
10
1121
12
1311
1450?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
150125?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
1615?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty46
1714?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
182929?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
1952?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
20
21
22
23
0
1
2
3